Cesta Bojovníka 3.8. - 4.8.2018

Vážení rodiče,
rádi bychom v rámci našeho kroužku uspořádali malé letní soustředění v terénu. Jednalo by se o outdoorovou aktivitu s příběhem přes noc. Start v pátek 3.8.2018 v 18:00 v Miloticích n.B, poté přesun po Stezce bojovníka na kopec nad Miloticemi. Následovalo by přenocování v terénu, ranní a dopolední tréning a ukončení by proběhlo obědem na základně v Loučkách.

Stezka bojovníka - skupinová pouť po jednotlivých stanovištích, kde si děti prověří nezbytné dovednosti a vlastnosti bojovníka, jako je síla, obratnost, vytrvalost, odvaha atd. Samotné úkoly zatím držíme v tajnosti, ale nebojte se :)

Nocování proběhne v terénu pod improvizovaným přístřeškem, či širákem. Stan je povolen, ale pouze po dohodě. Rád bych děti naučil i něco z dovedností, které se v tělocvičně nenaučíme. Také jistě uvítají trochu dobrodružství.

Tréning samotný proběhne klasicky + bude oživen o seminář boje s krátkou holí (od žlutých pásků výše to začne být nezbytnou součástí jejich dovedností).

Co s sebou? Nic výjimečného - outdoorové oblečení, nejlépe maskáče, ale nejsou podmínkou. Spacák, karimatku, případně nějakou celtu (na přístřešek), náhradní oblečení na tréning, svítilnu a vodu. Detaily samozřejmě upřesníme.